Композиція марки ЦИНОТЕРМ - однопакувальна антикорозійна композиція на основі високодисперсного порошку цинку і кремнійорганічного термостійкого лаку.
Покриття забезпечує електрохімічний захист сталі, утворюючи на поверхні захисну плівку, яка містить 90-93% металевого цинку. Метод «Холодного цинкування». Композиція призначена для захисту від корозії металевих виробів, що тривалий час працюють при температурі до 350 ° С (короткочасно до 400 ° С) в умовах всіх кліматичних зон і категорій розміщення, відповідно до ГОСТ 15150-69. Об'єкти, що захищають Цинотермом - газогенераторні станції, обладнання нафтопромислу і нафтопереробної промисловості, конструкції вихлопного тракту і зовнішні поверхні газоходів, зовнішні поверхні кожухів парових і газових турбін, ежекторів, апаратів осушки. Застосовується в якості самостійного антикорозійного покриття, або як грунтовка в комплексних системах з іншими кремнійорганічними покриттями.

Спосіб застосування: Композицію марки ЦИНОТЕРМ можна наносити в заводських і польових умовах при температурі від -15 до + 40 ° С і відносній вологості до 80%. Перед використанням композицію марки ЦИНОТЕРМ потрібно ретельно перемішати до повного видалення осаду на дні тари. При нанесенні багатошарових покриттів кожен наступний шар слід наносити після висихання попереднього «на відлип». Сушка - природна. Остаточне формування покриття відбувається в результаті термоотвержденія в початковий період експлуатації виробу (не менше 3 годин) при температурі не менше 150 ° С. Після цього покриття стійке до впливу морської і прісної води, нафти і нафтопродуктів. При експлуатації в атмосферних умовах термічне затвердіння не потрібно. Матеріал наносять пензлем, валиком, методами безповітряного і пневматичного розпилення. При безповітряному розпиленні діаметр сопла від 0,019 "до 0,025"; при пневматичному нанесенні тиск не менше 3,5 атмосфер. Гострі кути і зварні шви перед початком загального фарбування профарбовують кистю або валиком і дають висохнути. Час до нанесення матеріалу і до транспортування виробів становить 24 години. Якщо фарбування проводиться при низьких температурах, необхідно стежити, щоб температура поверхні, що фарбується була на 3°С вище температури точки роси; при необхідності поверхню обдувають теплим повітрям. Час міжшарової і остаточної сушки при негативних температурах значно збільшується. Рекомендується наносити не менш 2-х шарів композиції. Час до нанесення матеріалу становить 24 години, час витримки до початку експлуатації - 7 діб.
  ХАРАКТЕРИСТИКИ
  Час висихання 30 хвилин
  Витрати на один шар 350 - 450 г/м2
  Фасування залізні відра / барабани
25 / 50 кг
  Розчинник  
  Спосіб нанесення розпилювач, пензлик, валик
  Гарантійний термін зберігання 12 місяців
Від 95 грн/кг
ЦИНОТЕРМ
Back
Next