Грунт 751 Zinc Reach Epoxy це епоксидний двокомпонентний грунт з високим вмістом високодисперсного цинкового порошку, з затверджувачем на основі поліаміду. Вміст цинку з сухій плівці -85%. Покриття забезпечує катодний захист заліза і сталевих поверхонь від корозії (метод холодного цинкування). Холодне цинкування створює захист металу, який використовується в промисловості від впливу шкідливих газів і парів, лугів і кислот. Метал стає стійким до впливу нафти і нафтопродуктів, масел, прісної і морської води. Грунт 751 рекомендується використовувати на підприємствах хімічної, нафтової, суднобудівної, енергетичної промисловості. Використовується як грунтовка в епоксидних, поліуретанових системах покриттів для фарбування металоконструкцій, трубопроводів, естакад, мостів, портових споруд. В окремих випадках грунт 751 може використовуватися як самостійне покриття. Сертифіковане Європейським інститутом за антикорозійно-захисні властивості згідно ISO 12944.

Спосіб застосування: Роботи з металом, такі як зварювання, різання, шліфування, повинні бути завершені перед підготовкою поверхні. Залишки зварювального процесу повинні бути видалені. Поверхня повинна бути знежирена і очищена від бруду, пилу, жирових вкраплень, солей. Для найкращого ефекту рекомендується піскоструминне очищення до ступеня Sa2½, Sa3 - для більш тривалого використання. Перед змішуванням компонентів, необхідно ретельно вимішати основу і затверджувач по всьому об'ємі тарного місця. Співвідношення змішування компонентів, основа і затверджувач: 10: 1 по вазі. Після змішування дати настоятися суміші 20 хвилин, додати розчинник і перемішати. Не застосовувати на поверхнях, раніше зафарбованих однокомпонентними фарбами.
Рекомендована товщина плівки: 40-75мкм (не завдавати товстими шарами, при нанесенні товщиною понад 120 мкм можуть утворюватися тріщини). Наносити при температурі: 10⁰C -35⁰C. Вологість повітря: <80%.
  ХАРАКТЕРИСТИКИ
  Час висихання 30 хвилин
  Витрати на один шар 250 г/м2
  Фасування залізні відра
22 кг
  Розчинник 1131
  Спосіб нанесення розпилення
  Гарантійний термін зберігання 24 місяця
ГРУНТ 751 ZINC REACH EPOXY
Back
Next