ПФ-012Р являє собою суспензію порошкового модифікатора іржі, антикорозійних пігментів і наповнювачів в алкідних лаку. Застосовується грунт-емаль ПФ-012Р для фарбування чистих і прокорродіровавшіх металевих конструкцій з чорного металу з товщиною міцно пов'язаної іржі до 100 мкм, а так само великогабаритних металевих конструкцій, промислового обладнання, сільськогосподарської, військової та дорожньої техніки, декоративних металевих виробів.
Утворює рівне напівматове покриття з високою атмосферостійкістю, підвищеної волого-і протикорозійного стійкістю. Грунт-емаль «ПФ-012Р» значно спрощує підготовку поверхні перед фарбуванням і здешевлює технологію створення антикорозійного покриття, тому що не вимагає попереднього видалення міцно пов'язаної іржі і грунтування.


Спосіб застосування: Поверхню ретельно очищають від пухкої іржі, окалини, що неміцно тримається старого покриття, масел та ін. забруднень. Межі, між очищенною ділянкою поверхні і міцним лакофарбовим покриттям, шліфують до плавного переходу і очищають від пилу. Рекомендується провести контрольне фарбування невеликої ділянки поверхні. Якщо старе покриття почне відшаровуватися, його потрібно видалити. Нові гладкі поверхні для додання шорсткості шліфують дрібно-дрібнозернистим шліфувальним папером. Очищену поверхню знежирюють розчинником і ретельно висушують. Для підготовки грунт-емалі ПФ-012Р необхідно забезпечити температуру 15-25°С, ретельно перемішати, при необхідності розбавити до робочої в'язкості ксилолом, сольвентом або їх сумішшю в співвідношенні 1:1 по масі. Температура повітря не нижче 10°С. Відносна вологість повітря не вище 80%. Для виключення конденсації вологи, температура поверхні повинна бути вище точки роси не менш, ніж на 3°С.
  ХАРАКТЕРИСТИКИ
  Час висихання 5 годин
  Витрати на один шар 60 - 100 г/м2
  Фасування пластикові відра / залізні барабани
5 - 45 кг / 50 кг

  Розчинник уайт-спірит, сольвент, ксілол
  Спосіб нанесення пензлик, розпилення
  Гарантійний термін зберігання 12 місяців
Від 44 грн/кг
ГРУНТ-ЕМАЛЬ ПФ-012Р
Back
Next