Темаклад СЦ 50 це двокомпонентна, напівглянсова, акрілополіуретановая фарба, що містить протикорозійні пігменти, з затверджувачем, що містить алифатический ізоцианат. Завдяки антикорозійним пігментам застосовується для сталевих, алюмінієвих і оцинкованих поверхонь, також як одношарова фарба без використання грунтовки. Не рекомендується використовувати при постійних, тривалих навантаженнях, наприклад, зануренні. Підходить для об'єктів, розташованих в міських, морських і промислових зонах. Може також бути використана в якості покривний фарби в епоксидно-поліуретанових системах. Пофарбована поверхня добре і легко миється, має відмінну кольорово і блескостійкість. Створює міцну і зносостійку л/к плівку, з чудовою стійкістю до атмосферних і хімічних впливів, а також води.

Спосіб застосування: Поверхня повинна бути сухою. Температура поверхні, що фарбується повинна бути вище 0⁰С і, принаймні, на + 3⁰С вище точки роси повітря. При проведенні фарбувальних робіт температура фарби не повинна опускатися нижче + 15⁰С. Не рекомендується фарбувати, якщо температура підкладки вище + 50⁰С. Під час проведення фарбувальних робіт і в період висихання повинен бути забезпечений хороший повітрообмін. Утворення конденсату при фарбуванні і висиханні може привести до матування і ослаблення властивостей лакофарбової плівки.

Грунтування: Для сталевих, алюмінієвих і оцинкованих поверхонь грунтування не обов'язкове. Для інших поверхонь використовувати Темапрайм ЕЕ і Темакоут ГФ Праймер.
  ХАРАКТЕРИСТИКИ
  Час висихання 3 години
  Витрати на один шар 110 - 190 г/м2
  Фасування залізні відра
6 л
  Розчинник 1048 / 1067
  Спосіб нанесення розпилення, пензлик
  Гарантійний термін зберігання 24 місяця
TEMACLAD SC 50
Back
Next