Темадур 20 це двокомпонентна, напівматова поліуретанова фарба, що містить протикорозійні пігменти, з затверджувачем на основі аліфатичного ізоцианату. Рекомендується в якості грунтовки в поліуретанових системах або в якості напівматової покривний фарби в епоксидних системах для фарбування поверхонь, що піддаються атмосферному і / або хімічного впливу. Завдяки антикорозійним пігментам, може бути застосована також в якості одношарової грунтовки / фарби для сталевих, оцинкованих і алюмінієвих поверхонь. Призначається для фарбування транспортних засобів, зовнішніх поверхонь резервуарів, сталевих каркасів та інших сталевих конструкцій, машин і устаткування. Володіє відмінною атмосферо- і зносостійкістю. Матеріал можна застосовувати для фарбування поверхонь всередині суден.

Спосіб застосування: Поверхня повинна бути сухою. При нанесенні і затвердінні фарби температура навколишнього повітря, поверхні і фарби не повинна опускатися нижче +5°С. Відносна вологість повітря не повинна перевищувати 80%. Температура сталевий поверхні повинна бути, принаймні, на 3⁰С вище точки роси повітря.

Грунтування: Темакоут ГПЛ-С Праймер, Темакоут ГФ Праймер, Темакоут ХБ Праймер, Темакоут ПМ Праймер, Темакоут ГПЛ-С МИО, Темакоут РМ 40, Темакоут СПА, Темабонд, Темамастик ПМ 100, Темапрайм ГФ, Фонтекрил 10 и Фонтекоут EП Праймер.
  ХАРАКТЕРИСТИКИ
  Час висихання 4 години
  Витрати на один шар 90 - 230 г/м2
  Фасування залізні відра
9 л
  Розчинник 1048 / 1061 / 1067
  Спосіб нанесення розпилення, пензлик
  Гарантійний термін зберігання 24 місяця
TEMADUR 20
Back
Next