Back
Next
ЯК НАНОСИТИ ВОГНЕЗАХІСНІ ФАРБИ
Вогнезахисні фарби дозволяють ефективно захищати поверхні від впливу полум'я і високих температур. Такі лакофарбові матеріали підходять для самих різних конструкцій, виробів і приладів. Вони використовуються не тільки в промисловості, але і в судо- і авіабудуванні, а також для фарбування торгового та медичного обладнання.

Варто відзначити, що при нанесенні такої фарби необхідно враховувати деякі фактори і слідувати певним планом:

1. Очистіть поверхню від пилу, старої фарби, іржі.

2. Знежирте основу, дочекайтеся її абсолютного висихання.

3. Нанесіть ґрунтовку. Це дозволить запобігти появі корозії і сприятиме значному поліпшенню адгезії.

4. Нанесіть фарбу в кілька шарів, обов'язково даючи кожному з них ретельно просохнути.

Якщо не дотримуватися вищевказані рекомендації, якість покриття значно погіршиться: знизиться (або повністю втратиться) його вогнестійкість, воно стане менш міцним.
Заходи безпеки при роботі з вогнезахисними фарбами

При нанесенні протипожежних грунтовок, емалей, лаків або фарб необхідно дотримуватися нормативні заходи безпеки:

1. Ретельно провітрюйте приміщення, в якому здійснюється фарбування.

2. Одночасно з нанесенням вогнезахисних фарб ні в якому разі не проводите будь-які роботи, при яких використовуються прилади з відкритою електропроводкою або вогонь (наприклад, зварювальні).

3. Лакофарбові матеріали з органічними розчинниками токсичні і при попаданні на шкіру викликають опіки, тому працювати з ними можна тільки в протигазі або респіраторі, а також рекомендується захищати руки рукавичками.

Завжди уважно читайте інструкції на упаковці і дотримуйтесь зазначених там рекомендаціям, так ви зможете уникнути малоприємних несподіванок і отримати в результаті якісне, міцне і довговічне покриття.