Back
Next
ЧИ МОЖНА ЗАХИСТИТИ МЕТАЛЕВУ ПОВЕРХНЮ АЛКІДНОЮ ЕМАЛЛЮ
Алкідна емаль - прекрасний захист для металевих поверхонь в будь-якій сфері будівництва. Природно, у такого лакофарбового матеріалу є і переваги, і недоліки. Розглянемо всі аспекти більш докладно.

Майже всім хоча б раз у житті доводилося фарбувати металеву поверхню. Справа в тому, що такий матеріал дуже популярний через свою довговічності, але за певних умов він досить швидко руйнується. Для металу найкраще підходять саме алкідні лакофарбові матеріали.

Алкідні емалі - це хімічні речовини, що складаються з трьох основних компонентів: рослинного масла, кислоти, спирту. Випари такої емалі не роблять негативного впливу на навколишнє середовище, ці лакофарбові матеріали відносно нешкідливі.

Як працювати з олійною емаллю?

Перед фарбуванням поверхні необхідно здійснити підготовчі роботи. Всі вони досить прості, але на них потрібно буде витратити певну кількість часу.

Спочатку протріть основу вологою ганчіркою. Рекомендується очистити її від іржі і попереднього покриття. Алкідна емаль лягає особливо добре в тому випадку, якщо ви відшліфуєте поверхню.

Алкідні лакофарбові матеріали слід наносити якомога швидше, відразу після розведення. Так ви зможете отримати максимально рівне, якісне і довговічне покриття. Наноситься емаль валиком, зверху вниз. Шви і інші нерівності обробіть, використовуючи пензлик.

Після нанесення першого шару дочекайтеся його абсолютного висихання (зазвичай це відбувається приблизно за добу). Після цього можна буде братися за другий шар.