Back
Next
СПОСОБИ НАНЕСЕННЯ РІДКИХ ЛАКОФАРБОВИХ МАТЕРІАЛІВ
Методи нанесення фарб:

Намазування. Цей метод можна застосовувати як для побуту, так і для виробництва. На виробництві так ліквідують невеликі пошкодження. Інструмент - тампон, шпатель, кисть. При використанні такого методу можливо локальне нанесення ЛФМ, він дуже економічний.

Занурення. Такий метод використовується виключно на виробництві. Його застосовують при обробці деталей, що мають самі різні форми. У деревообробній і меблевій промисловості так наносяться барвники, шпаклівки, шпаклівки, грунти, емалі, лаки, різні захисні просочення. Цей метод економічний, він забезпечує високу продуктивність, прекрасно піддається автоматизації і механізації.

Облив. Даний метод можна використовувати тільки на виробництві. На виріб наноситься настільки велика кількість фарби, що під дією гравітації велика її частина стікає вниз, в підготовлену ємність. Зрозуміло, лакофарбові матеріали, які були зібрані, збираються і використовуються повторно, що робить цей метод дуже економічним. Через простоту він ідеально підійде і для ручного, і для автоматичного використання.

Розпилення. Як і будь-які інші фізичні процеси, воно здійснюється під впливом енергії тиску.

Лаконалив. На плоску деталь, що знаходиться на рухомому конвеєрі, наноситься рідкий матеріал, який випливає з наливний головки. Цей спосіб може застосовуватися тільки на виробництві. Даний метод економічний, при його використанні можливе нанесення широкої гами видів лакофарбових матеріалів. Він добре піддається автоматизації і механізації.

Вальцювання. Такий метод поширений при нанесенні дорожньої розмітки, в поліграфії, деревообробної та меблевої промисловості. В даному випадку використовується валик або вальцьовий верстат. При вальцюванні можна ретельно контролювати витрату ЛФМ.

Екструзія. Цей спосіб використовується тільки на виробництві. Деталі проходять через закриту камеру, яка наповнена фарбою. Даний метод забезпечує високу продуктивність, дозволяє максимально економити матеріал.